Yeni Reduced price! Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST MM Modlu Dubleks sc/upc-st/upc fiber optik patch kablosu Daha büyük görüntüle

Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST MM Modlu Dubleks sc/upc-st/upc fiber optik patch kablosu

₺298.54

Yeni ürün

Birim Tipi lot (5 parçalar/lot)
Paket Boyutu 23cm x 21cm x 10cm (9.06in x 8.27in x 3.94in)
Marka Adı TRENSBATTER
Model Numarası patch cord
Item SC/UPC to ST/UPC duplex fiber optic patch cord
Fiber Length 3M
Fiber Diameter 3mm
Color Orange
Mode Multimode , duplex
Polish End Face UPC
Fiber 62.5/125um
Connetor SC/UPC to ST/UPC
is_customized Yes


ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST Çoklu Dubleks fiber optik patch kablosu
özellikleri: --- düşük ekleme ve geri yansıma kaybı --- iyi exchangeability --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı --- standart: Telcordia GR-326-CORE
uygulamalar: CATV; Aktif cihaz sonlandırma; telekomünikasyon ağları; Metro; yerel Alan Ağları; veri işleme ağları; Test ekipmanları; öncül kurulum; geniş Alan Ağları;
şartname: öğeler tek modlu Multimode PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G ekleme Kaybı geri dönüş Kaybı ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35dB dayanıklılık
500 matings çalışma Sıcaklığı -40 ila + 75 -40 ila + 75 yüksük Delik Boyutları 125.0 + 1/-0um, Conentricity: ≤1um 125um, Conectricity: 1≤3um 125.3 + 1/-0um, Conentricity: ≤1um 127um, Conectricity: 1≤3um 125.5 + 1/-0um, Conentricity: ≤1um 128um, Conectricity: 1≤3um 126.0 + 1/-0um, Conentricity: ≤1um SC/UPC-ST/UPC-62.5/125um-MM-Duplex-3.0mm-3m fiber optik Patch Kablosu. konnektörler: SC ST çekirdek: Çok Modlu Fiber yoğunluk: Dubleks bitirmek/Boyutu: UPC Lehçe uzunluk: 3 Metre (s) çapı 3mm kalite: 5 adet

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC ST MM Modlu Dubleks sc/upc st/upc fiber optik patch kablosu, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST MM Modlu Dubleks sc/upc-st/upc fiber optik patch kablosu, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST MM Modlu Dubleks sc/upc-st/upc fiber optik patch kablosu

Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST MM Modlu Dubleks sc/upc-st/upc fiber optik patch kablosu

ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST Çoklu Dubleks fiber optik patch kablosu özellikleri: --- düşük ekleme ve geri yansıma kaybı --- iyi exchangeability --- iyi dayanıklılık --- yüksek

İlgili ürünler